Izlaznost u Bosanskoj Krupi 38,31%

Prema podacima o izlaznosti na području naše općine, koju je za naš medij dao predsjednik OIK-a Bosanska Krupa Ferid Emrić, u 19h kad su i zatvorena birališta na području naše općine, izlaznost je iznosila 38,31% odnosno 10 008 birača od 26 122.

Sva biračkla mjesta na području naše općine su uredno zatvorena u 19h. Putem COVID tima glasalo je 35 lica, koji su bili uredno prijavljeni. Drugi mobilni tim nije još završio na terenu, ali se ubrzo očekuju i ti rezultati.

Ovaj izborni ciklus se ne razlikuje od prethodnih izbornih ciklusa, ističe gospodin Emrić, a navodi da su angažmanom članova biračkih odbora, svi manji problemi su riješeni, a u toku dana je zabilježen samo jedan prigovor političkog subjekta koji je proslijeđen centralnoj izbornoj komisiji i koja će donijeti odluku.

Prve rezultate bismo mogli očekivati između 20:30 i 21h, kada su u pitanju rezultati za poziciju načelnika, dok se ostali rezultati mogu očekivati do ponoći.

Elma Velić

 

Ocijeni
(0 glasova)

Radio BK LIVE

 

BOSANSKA KRUPA Vrijeme  

Trenutno na portalu

Ko je na portalu: 1922 gostiju i nema prijavljenih članova

O NAMA

Radio Bosanska Krupa emituje dnevno 17 sati programa. Ovaj radio svojim signalom sa stereo predajnika snage 1000W pokriva cjelokupnu teritoriju opštine Bosanska Krupa i dijelove opština Bihać, Cazin, Sanski Most, Bužim i Bosanski Novi. ...

KONTAKT

+387 37 471 111 Direktor/Marketing (tlf/fax)

+387 37 476 514 Izvršni direktor za program

+387 37 476 515 Režija/Studio

+387 37 470 005 Redakcija

e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Bosanska Krupa u slikama

KrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupa