POVODOM POGIBIJE DVOJICE NOGOMETAŠA OTOČKE SLOGE OGLASIO SE I KLUB

Povodom teške saobraćajne nesreće i pogibije dvojice nogometaša NK “Sloga“ Bosanska Otoka, Nedžada Mujagića koji je bio kapiten kluba i pomoćnog trenera Adnana Fajića oglasili su se iz kluba Sloga :

„Dragi prijatelji i simpatizeri našeg kluba, sa velikom tugom i žalošću obavještavamo vas da su život tragično izgubili naš kapiten Nedžad Mujagić i pomoćni trener Adnan Fajić. Sinoć se u našoj čaršiji desila saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala petorica naših nogometaša. Nažalost ova nesreća bila je kobna za našeg Džonija i Adu, dok su se ostala trojica spasili. Ostavili ste neizbrisiv trag u našem klubu i zauvijek ćete ostati u našim srcima.

Neka Vam je vječni rahmet, a porodici sabur“

U jutarnjim satima dok je trajala potraga sa šokom i nevjericom na licu, potragu sa obale rijeke Une posmatrao je i predsjednik Uprave NK “Sloga“ Sead Mujagić koji je tom prilikom tražeći riječi koje bi se mogle izreći na ovakvu tragediju kazao:

„Šokiran sam i u nevjerici... Pogodilo me, mi smo juče kao počeli da slavimo neku pobjedu koju smo napravili, a na kraju je završilo tragično. Ovim što se desilo prvo smo izgubili velike ljude pa sportaše tako da u ovom momentu šokiran sam i svaka druga riječ je suvišna.“

Podsjetimo, Sloga je jučer odigrala utakmicu 14. kola Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine grupa Zapad protiv ekipe NK Brnjaci i zabilježila pobjedu rezultatom 4:2.

Renata Stijelja

Ocijeni
(0 glasova)

Radio BK LIVE

 

BOSANSKA KRUPA Vrijeme  

Trenutno na portalu

Ko je na portalu: 1089 gostiju i nema prijavljenih članova

O NAMA

Radio Bosanska Krupa emituje dnevno 17 sati programa. Ovaj radio svojim signalom sa stereo predajnika snage 1000W pokriva cjelokupnu teritoriju opštine Bosanska Krupa i dijelove opština Bihać, Cazin, Sanski Most, Bužim i Bosanski Novi. ...

KONTAKT

+387 37 471 111 Direktor/Marketing (tlf/fax)

+387 37 476 514 Izvršni direktor za program

+387 37 476 515 Režija/Studio

+387 37 470 005 Redakcija

e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Bosanska Krupa u slikama

KrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupaKrupa