NK Željezničar Bosanska Krupa u subotu 23.maja na Adama od 17 i 30 u sklopu 17.kola nogometne lige USK-a ide po šestu uzastopnu pobjedu. Protivnik Želje je ekipa NK Vitez iz Bužima.

U takmičenju Druge lige Federacije BiH grupa Zapad igra se 24.kolo . Sloga će u nedelju 24.maja od 17 i 30 dočekati ekipu Podgrmeča iz Sanskog Mosta dok će u isto vrijeme Bratstvo biti gost Radnika u Donjem Vakufu.


Emir Sedić






