U okviru projekta „Nastavljamo učiti živjeti zdravo“, koji je finansijski podržalo Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke, u JU „Druga osnovna škola“ Bosanska Krupa realizovane su debate sa učenicima IX razreda na temu zdravih životnih navika i značaja očuvanja zdravlja.
Finalno debatno takmičenje održano je danas, a pobjedu je odnijela negacijska ekipa odjeljenja IX-2.
Prema mišljenju publike, za najboljeg debatanta proglašena je učenica Amina Malkoč.
Aktivnost je pripremala nastavnica Emina Begić, koja je kroz rad sa učenicima podsticala razvoj kritičkog mišljenja, kulture dijaloga i svijesti o važnosti zdravog načina života.
Čestitke svim učesnicima na uloženom trudu, pokazanom znanju i uspješno realizovanoj aktivnosti.
(FB JU “Druga osnovna škola”)





















