Nogometašice ŽNK Željezničar 2011 u 12.kolu Prve lige Federacije BiH za žene u derbiju prvenstva poražene u Posušju od ŽNK Inter sa 2:1 .
Gol odluke pao je duboko u sudijskoj nadoknadi u 96.minuti. Strijelac gola za Želju bila je Admira Selman.
U 22.kolu Druge nogometne lige Federacije BiH grupa Zapad Sloga je na Adama odigrala 2:2 protiv ekipe Bajer 99 iz Velagića kod Ključa. Oba pogodka za prvi bod Sloge u proljetnom dijelu prvenstva dao je Bakir Ekić.
U ovom kolu Bratstvo je bilo slobodno.
Nogometaši Željezničara upisali su četvrtu uzastopnu pobjedu u ligi USK-a. U okviru 15.kola sa 4:1 Željo je pobijedio ekipu Kamenice iz Bihaća.
Golove za Želju dali su Eldar Oraščanin, Haris Salkić, Amar Macanović i Nikša Lukač.
Emir Sedić






