Danas je u Bosanskoj Krupi upriličen ispraćaj maturanata obje srednje škole s područja Grada, Javne ustanove Opća gimnazija „Bosanska Krupa“ i Javne ustanove Mješovita srednja škola „Safet Krupić“.
Ispraćaj maturanata je protekao u emotivnoj i svečanoj atmosferi, uz prisustvo roditelja, profesora, menadžmenta škola, prijatelja, te mnogobrojnih građana, koji su im pružili podršku i podijelili radost s njima.
Za maturante je ovo početak novog životnog poglavlja, ali ujedno i dan, kojeg će zauvijek pamtiti, kao jedan od najposebnijih trenutaka mladosti.
Erna Redžić
















