U 13.kolu nogometne lige USK-a nogometaši Željezničara Bosanska Krupa upisali ubjedljivu pobjedu od 9:1 nad ekipom Korane iz Tržca. Tri gola za Želju dao je Samir Gerzić dok su po jednom gol gostiju pogađali Bajro Kanurić , Dino Kunić , Damjan Stupar, Harun Salkić, Amar Macanović, a jednom su vlastitu mrežu pogodili igrači Korane.
U derbiju 11.kola Prve lige Federacije BiH za žene djevojke iz ŽNK Željezničar 2011 sa 2:1 savladale su ŽFK Sloboda 2024 i tako ostale u igri za povratak u Premijer ligu BiH za žene. Strijelac za ŽNK Željezničar bila je Admira Selman .
20 kolo Druge lige Federacije BiH grupa Zapad donijelo nam je nove poraze Bratstva i Sloge.
Bratstvo je na Adama pretrpilo težak poraz od 4:0 od Krajine iz Cazina dok je Sloga na gostovanju poražena u Han Bili od Rudara sa 3:1, strijelac za Slogu bio je Bakir Ekić.
Emir Sedić

