Majstorija Mustedanagića u pobjedi Dukle

Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine Zinedin Mustedanagić postigao je gol za prašku Duklu u 5. kolu češke Prve lige. Dukla je u 5. kolu na svom terenu ugostila gradskog rivala Bohemians, te je slavila pobjedu od 2:0. Poveli su domaći u 23. minuti golom Kovala, a ovaj rezultat se na semaforu zadržao do 83. minute kada je na scenu stupio bh. fudbaler Zinedin Mustedanagić. Zaista prekrasnim lobom ovaj 19-godišnji fudbaler je povećao prednost svog tima na 2:0, što je bio i konačan rezultat meča. Ovo je Mustedanagiću prvi gol u novoj sezoni, a u ovom meču je šansu za igru dobio samo 13 minuta prije gola.

Izvor :sportsport.ba