Mustedanagić dvostruki strijelac u pobjedi Sparte

Nakon sjajnih igara u juniorskoj ekipi Mustedanagić se nameće i u dresu seniorskog tima. Zinedin Mustedanagić juniorski reprezentativac Bosne i Hercegovine postigao je dva gola za Spartu iz Praga u prijateljskoj utakmici protiv Usti nad Labema. Mustedanagić je prvi pogodak postigao u 7. minuti za vodstvo Sparte, a onda je postigao i posljednji pogodak za svoju ekipu u 67. minuti u pobjedi njegovog tima rezultatom 5:1. Vrijedi istaći da su ovo bili prvi golovi za kapitena juniorske reprezentacije BiH u seniorskom timu Sparte.

Izvor: Sport1.ba

Zadnji put promjenjen utorak, 24 Januar 2017 09:03